Wymiana baterii Samsung S10 w Warszawie SM - G973

Bateria w smartfonie to bardzo istotny element. Niezwykle istotne jest, aby użytkownicy smartfonów czuli się z nią komfortowo. Każda bateria powoli traci swoją skuteczność. Pojemność baterii, a także czas jej ładowania zmniejsza się z każdym cyklem ładowania. W dobrej cenie wymiana baterii Samsung S10 jest możliwa w Warszawie. Wydaje się, że jest to proste i łatwe zadanie. Jednak w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Nowoczesne smartfony wymagają skomplikowanych wymian, które wymagają fachowych umiejętności, a także wiedzy i narzędzi.

Warszawa wymiana baterii Samsung S10

Dlaczego konieczna jest wymiana baterii w Samsungu S10

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Możliwe, że Twoja bateria nie działa prawidłowo, gdy zauważysz, że ładujesz smartfon rzadziej niż zwykle. Nie jest to jednak jedyna przyczyna. Telefon może mieć niewystarczającą żywotność baterii, jeśli ma mniej niż dwa lata. Niska żywotność baterii może być wynikiem działania energochłonnych aplikacji w tle oraz ustawienia wyświetlacza na maksymalną jasność. Możesz przedłużyć żywotność baterii, wyłączając niektóre programy i przełączając tryb zasilania, aby był bardziej wydajny.

Warszawa wymiana baterii Samsung S10

Jak długo trzeba wymieniać baterię w Samsungu S10?

W większości przypadków bateria w smartfonie może być szybko wymieniona. Jeśli w magazynie znajdują się części zamienne, jest to możliwe. Aby móc szybko wymienić baterię w każdym telefonie komórkowym, staramy się mieć dostępne części zamienne. Naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. W tym czasie możesz udać się na posiłek, zrobić zakupy online lub poczekać w naszym centrum serwisowym. Naprawa może trwać długo, jeśli wymiana baterii w Twoim smartfonie wymaga zakupu przez dystrybutora. Nie zdarza się to często. Baterie są zazwyczaj łatwo dostępne na miejscu.

Wymiana baterii w Galaxy S10

Jeśli Twój Samsung Galaxy S10 zaczyna zwalniać, zalecana jest wymiana baterii. (informacje o ustawieniach baterii w systemie iOS) Urządzenie wyłączy się po kilku lub kilkunastu procentach. W niektórych przypadkach bateria może sprawić, że urządzenie się wyłączy. W takich przypadkach najlepiej porozmawiać z technikiem.

Wymiana baterii jest niezbędna, aby zapewnić, że pozostałe funkcje działają prawidłowo, a urządzenie nie wykazuje oznak uszkodzenia, takich jak wygięty lub pęknięty wyświetlacz.

Wymiana baterii w Galaxy S10

W ramach płatnej wymiany baterii w Samsung Galaxy S10 uwzględnione są następujące elementy:

  • Instalacja przez profesjonalistę fabrycznie nowej, oryginalnej części
  • Trzymiesięczna gwarancja
  • Gwarancja na modele, które są wodoodporne

Czy od jakiegoś czasu masz przy sobie ładowarkę lub powerbank? Bateria to najtrwalszy element Twojego smartfona. Wymiana baterii Samsung w serwisie PhoneFix trwa zaledwie kilka minut*. Nasi doskonale wyszkoleni technicy i wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantują, że naprawa zostanie zakończona tak, aby przywrócić telefon do pierwotnego stanu. Zapewniamy najbardziej niezawodne naprawy. Używamy tylko najlepszych produktów i oferujemy gwarancję na nasze usługi.

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Jeśli bateria w smartfonie Samsung S10 przestanie działać, najprawdopodobniej konieczna będzie jej wymiana. Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie energii, takich jak wyłączanie aplikacji, które nie są potrzebne i włączanie trybu oszczędzania baterii. Upewnij się, że nie używasz baterii zbyt często. Będą przypadki, że te strategie zawiodą. Jedynym sposobem na wyjście z takiej sytuacji jest wezwanie profesjonalisty, który zidentyfikuje problem i w razie potrzeby wymieni baterię. ExpressGSM może dać Twojemu telefonowi nowe życie. Upewnimy się również, że bateria została prawidłowo zainstalowana i nie pozostawia żadnych śladów. ExpressGSM jest w stanie pomóc Państwu w zdiagnozowaniu każdego problemu związanego z baterią w Państwa smartfonie.